ZooBotanika 2012

Tutaj zadajemy pytania związane z różnymi aspektami akwarystyki

Moderator: Bulba

ZooBotanika 2012

Postprzez Marcin Graczyk » 22 wrz 2012 17:03

Bardzo chciałbym podziękować wszystkim za udział i zaangażowanie w działanie tegorocznych targów. Chociaż w moim mniemaniu jako towarzystwo delikatnie mówiąc nie odnieśliśmy sukcesu to jednak nikomu nie można zarzucić braku zaangażowania. Wszyscy aktywni członkowie dali z siebie wszystko i bardzo się cieszę że "duch jeszcze tkwi w narodzie". :wink:
Mam nadzieję że w sprawie naszego zaangażowania medialnego uda nam się wyciągnąć wnioski na przyszłość. Moim skromnym zdaniem zaangażowania nie udało się nijak przekuć na sukces w relacji z jakimkolwiek towarzystwem mimo że oficjalnie byliśmy współorganizatorem.
A i jeszcze jedno.... proszę nie przerzucać tego posta na "zarząd" bo jest on do ogólnej wiadomości :wink: a większość mimo wszystko niema tam dostępu.
Marcin Graczyk

Re: ZooBotanika 2012

Postprzez grzegorz » 23 wrz 2012 21:35

Marcin Graczyk napisał(a):Bardzo chciałbym podziękować wszystkim za udział i zaangażowanie w działanie tegorocznych targów. Chociaż w moim mniemaniu jako towarzystwo delikatnie mówiąc nie odnieśliśmy sukcesu to jednak nikomu nie można zarzucić braku zaangażowania. Wszyscy aktywni członkowie dali z siebie wszystko i bardzo się cieszę że "duch jeszcze tkwi w narodzie". :wink:

Ptzyłączam się do podziękowań, chociaż mój entuzjazm jest nieco mniejszy.

Marcin Graczyk napisał(a):Mam nadzieję że w sprawie naszego zaangażowania medialnego uda nam się wyciągnąć wnioski na przyszłość. Moim skromnym zdaniem zaangażowania nie udało się nijak przekuć na sukces w relacji z jakimkolwiek towarzystwem mimo że oficjalnie byliśmy współorganizatorem.

Tutaj jeszcze można powalczyć o docenienie tego co zrobiliśmy - są chętni?

Marcin Graczyk napisał(a):A i jeszcze jedno.... proszę nie przerzucać tego posta na "zarząd" bo jest on do ogólnej wiadomości :wink: a większość mimo wszystko niema tam dostępu.

Jest taki dział "sprawy klubowe" do którego dostęp mają wszyscy klubowicze, jeżeli tę dyskusje mają czytać wszyscy to faktycznie ten temat powinien być umieszczony gdzieś indziej tylko czy koniecznie w "akwarystyce słodkowodnej". Mogę go przenieść lub zostawić tutaj - Ty wybierasz. Moja propozycja jest taka, żeby jednak kontynuować dyskusję w dziale dla klubowiczów.
Pozdrawiam
grzegorz
grzegorz
Site Admin

Powrót do Ogólne dyskusje